Luxuselektro.cz

Výrobci

uhrazeno.cz

Newsletter

Česká pošta PPL

SONY PS3 hra Killzone 2 - Platinum edice

SONY PS3 hra Killzone 2 - Platinum edice

BĚŽNÁ CENA OD 799,- Kč

sleva 460,-Kč cca - 58%

Více detailů

Sleva!
339 Kč s DPH

799 Kč s DPH

PS719158455

Dostupnost:

2 položky na skladě


Informace o zboží

Vstup do toho nejhroznějšího válečného divadla, jaké jsi kdy viděl.

Killzone 2 vytvořila společnost Guerrilla Games a je to nejočekávanější střílečka z pohledu první osoby vytvořená exkluzivně pro PLAYSTATION 3. Toto pokračování zavede hráče do detailně propracovaného, ultra realistického válečného divadla, které dokonale využívá ohromný potenciál herní konzole PS3.

Novinka sleduje děj od událostí původního titulu Killzone pro PlayStation 2. Dva roky po útoku Helghastů na Vektu bojuje ISA proti nepřátelům v jejich domovině Helghan. Cíl ISA je jasný: zajmout vůdce Helghastů, vládce Visaria, a zastavit jeho vojenskou mašinérii.

Hráči se ocitnou v kůži Seva, boji zoceleného veterána a člena speciální jednotky, známé jako Legie. Sev je vůdcem skupiny špičkově vycvičených vojáků, která má za úkol eliminovat hrozbu Helghastů. Pro Seva a jeho jednotku je invaze na Helghan jen začátkem. Když dostanou rozkaz dobýt hlavní město Pyrrhus, rychle zjistí, že Helghasti jsou ve válečném prostředí tvrdý nepřítel. Nejen že se přizpůsobili nehostinným podmínkám planety, ale také ovládli energetické zdroje, které nyní mohou použít v boji proti ISA. Sev brzy zjistí, že jeho jednotka nebojuje jen proti bojovníkům nepřítele – nejtvrdším oříškem může být sama planeta. Zažij velmi realistické a zničitelné prostředí s perfektní atmosférou, které se dynamicky mění podle nehostinných podmínek planety Helghan Ovládni arzenál nových a unikátních zbraní a vozidel. Kromě toho je k dispozici i oblíbená klasika série Killzone: M82-G a StA-52 LA Zapoj se do rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče a vzrušujícího režimu pro více hráčů.

 

Specifikace:

  • Výrobce: Sony
  • Part Number: PS719158455

Košík  

(prázdný)


Navštivte také:

LuxusZbozi.cz


Garance vraceni penez do 14 dnu

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Heuréka - Ověřeno zákazníky